11:00 / E Diele, 14 Tetor 2018 / indeksADMonline

Shanghai Masters: Murray dhe Soares pësojnë humbje në finale

Jamie Murray dhe Bruno Soares janë mposhtur nga Lukasz Kubot dhe Marcelo Melo në finalen e çifteve në Shanghai Masters.

Dyshja britanike dhe braziliane që u kualifikuan në ATP, u mposhtë nga polaku dhe braziliani.

Kubot dhe Melo ishin më të mirë se sa në vitin e kaluar kur u mposhtën nga finalistët.

Murray dhe Soares i kanë fituar tre tituj së bashku këtë sezon./IndeksOnline/