19:54 / E Diele, 10 Qershor 2018

Shatri publikon listen më të ngushtë të Kosova U18 (Femrat)

Përzgjedhësi i Përfaqësueses U18 (Femrat), Fidan Shatri e ka publikuar listën më të ngushtë, me emrat e basketbollisteve, me të cilat do ta vazhdoj fazën e radhës të përgatitjeve.

Stërvitjen e radhës Kosova U18 do ta mbaj ditën e hënë (11.06.2018) me fillim nga ora 10:00 në palestrën e vogël të Pallatit të Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë.

Kosova U18 Femrat do të garoj në Kampionatin Evropian U-16, Divizioni B që do të mbahet prej 3 deri më 12 gusht në Oberëart të Austrisë.

Grupi D: Norvegjia, Kosova, Ukraina, Bjellorusia, Republika Sllovake, Luksemburgu.

Lista:

Besjana Martinaj

Diellza   Dekaj

Melisa   Ibrahimi

Enisa     Kamerolli

Tringa   Ukaj

Besjana Shala

Florentina  Karavidaj

Yllka      Berisha

Ergita    Dema

Agnesa Rrahmani

Fjolla Ajeti

Astera  Tuhina

Nora Sylejmani

Festa  Bicurri

Diellza Leti

Leona Rexhepi

Temat: