16:38 / E Shtunë, 11 Korrik 2020

Shënohet goli i parë në ndeshjen Liverpool-Burnley

Është shënuar goli i parë në ndeshjen mes Liverpool-it dhe Burnley.

Skuadra e Klopp arriti që në minutën e 34-të ta zhbllokoj rezultatin me anë të mbrojtësit Andreë Robertson, transmeton Indeksonline.

Asistimin për Robertson e dha mesfushori brazilian, Fabinho. Liverpool që disa ndeshje e ka siguruar matematikisht titullin./Indeksonline/

Mos i humb