10:26 / E Diele, 17 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Sherr në lokal, 31-vjeçarit i ngulin thikë në bark

Një sherr ka ndodhur ka ndodhur sot në mëngjes në një lokal në Levan të Fierit, ku si pasojë një person ka mbetur i plagosur me thikë në bark ndërsa autori është larguar menjëherë.

Viktima është F.S. 31 vjeç, nga fshati Peshtan i Vogël.

Policia e Fierit dha këtë njoftim:

Në datën 17.12.2017, rreth orës 09:00, në urgjencën e spitalit Fier është sjellë për mjekim shtetasi F.S, 31 vjeç,  banues në fshatin Peshtan i Vogël, Fier.

Në një lokal në fshatin Levan, dyshohet se shtetasi D.H, 40 vjeç, ka goditur goditur me thikë në bark shtetasin F.S.

Shtetasi F.S po mer mjekim dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për kapjen e shtetssit D.H dhe zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Temat: