Zgjidh gjuhën

Shikoni dhe mësoni, ja si duket Jonida Maliqi sot (Foto)

Jonida Maliqi është njëra nga femrat më me stil të estradës, shkruan Indeksonline.

Image result for jonida maliqi

Ajo çdo herë duket shumë në formë dhe shumë e bukur teksa shfaqet me një tonik ngjyrë të bardh kombinuar me çizmet e gjata dhe një pallto ngjyrë të gjelbër.

Image result for jonida maliqi

Ajo edhe këtë herë e ka treguar se është një “Diva e vërtet” dhe se duket gjithmonë shumë në formë./Indeksonline/

@edvinameta

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

Të fundit nga IndeksOnline