12:27 / E Enjte, 12 Korrik 2018

Shikoni se çfarë kanë bërë politikanët kroat në një mbledhje (Foto)

Kroacia arriti të shkoj në finale të Botërorit për herë të parë në histori pasi mposhti Anglinë me rezultatin 2-1.

Festa e adhuruesve të Kroacisë është parë në shumicën e mediave dhe rrjeteve sociale. Për t’u dalluar është një mbledhje e politikanëve kroat në kabinetin qeveritar ku shumica prej tyre kanë veshur fanellën kroate.