00:23 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Shikoni si kjo femër ia ‘rritë’ sytë të pasmeve të Bellës! (Foto)

Fotografi në momentin e duhur. Bella Hadid ka mahnitur me paraqitjene fundit të Victoria’s Secret.

Ajo është dukur më e bukur dhe më seksi se kaherë, shkruan Indeksonline.

Nuk ishin vetëm meshkujt ata që u ‘çmenden’ pas modeles në fjalë. Fotografia në fjalë flet shumë …/Indeksonline/