08:30 / E Enjte, 27 Shtator 2018 / indeksADMonline

Shkurte Gashi në pushime, shfaqe e veshur në të shkurta

Shkurte Gashi ka pasur një sezonë goxha të bujshme me shumë koncerte dhe angazhime.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” nga Turqia, ku edhe po kalon pushimet e saj.

Në këto imazhe ajo u pa veshur me pantallona të shkurta dhe bluzë të bardh, kurse dukej shumë në formë dhe e bukur.

Ndryshe, Shkurta ka vite që ka hyrë në muzikë duke u bërë kështu shumë e kërkuar sidomos për ahengje familjare./Indeksonline/

Temat: