17:56 / E Mërkurë, 21 Nëntor 2018 / indeksADMonline

‘Shnosh me kan’, kënga e re e Shyhrete Behlulit

Një nga këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore është Shyhrete Behluli.

Bilbili kujdeset gjithnjë për adhuruesit e saj, prandaj ajo ka sjellë edhe një këngë të re.

Projekt ky është që mban titullin ‘Shnosh me kan’, e cila është realizuar me rastin e festive të fundvitit.

Edhe kësaj radhe këngëtarja nuk i ikën stilit të saj, ndërsa sa i përket pamjes duket mjaftë në formë dhe elegante./Indeksonline/