75 Mall Live Search
08:37 / E Hënë, 10 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Zayn jep detaje për projektin e radhës, vjen me ndryshme

Këngëtari i talentuar, Zayn Malik shpejtë do t’sjellë projekt të ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vet artisti përmes llogarisë së tij Instagram.

Ai ka postuar një fotografi ku shfaqet krejtësishtndryshe nga projektet e mëhershme, teksa tregon se me datë 14 të këtij muaji publikohet kënga, e cila mbanë titullin “I car us falls”.

Ndryshe, Zayn vazhdon të jetë ndër emrat më të dëgjuar dhe më të kërkuar të muzikës./Indeksonline/