Showbiz

  • Besian Mustafa dhe Erolida, krejt “xixa”
  • Ish-gruaja e akuzon futbollistin e famshëm kosovar: Vinte i alkoolizuar, më nxori nga shtëpia…!
  • Facebook “kurorëzon” Dua Lipën si mbretëreshë të Shqipërisë
Lexo të tjera