10:15 / E Enjte, 12 Korrik 2018

Shumë i veçantë, ja çfarë kuptimi ka emri i Eni Koçit (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Eni nuk ka mundur të i ik trendit të pyetjeve të bëra nga adhuruesit përmes rrjetit social “Instagram”.

Njëra nga pyetjet e shumë të drejtuara për Enin, është edhe kuptimi i emrit të saj të cilin nuk e dëgjojmë shumë.

Kurse, Eni nuk ka ngurruar që të jap përgjigje duke theksuar se Eni është shkurtim i emrit të gjyshit të saj, Enverit.

“Shkurtim i emrit të gjyshit tim. E ka pasur emrin Enver dhe mua më quajtën Eni” ka shkruar këngëtarja e njohur./Indeksonline/