14:53 / E Enjte, 21 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Shyhrete Behluli po rinohet! Shikoni se si duket ajo në xhirimet e fundvitit (Foto)

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli ka dekada që është në skenë dhe prapë pëlqehet shumë nga publiku dhe dëgjohet me ëndje.

Image result for shyhrete behluli

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim shumë në formë në krahet e Xherit, nënës së Ledri Vulës.

Image result for shyhrete behluli

Shyhreti duket se edhe gjatë këtij fundviti do të jetë prezente në media dhe programet argëtuese ashtu sic qëndron tash e shumë vite./Indeksonline/

Xhirimet e fundvitit me @xheraldina ❤️ #diqkapozihet

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on