11:18 / E Shtunë, 17 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Shyhrete Behluli porsi vajzë e re, mezi njihet në imazhet e fundit

Është njëra nga personazhet që komentohet më shumë për pamjen e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh  në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet e veshur në të zeza por dukej shumë më ndryshe.

Mund të themi, lirisht që grimi dhe trukimi e ka ndryshuar shumë Shyhreten./Indeksonline/