09:56 / E Martë, 13 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Shyhretja nuk po i ndjenë vitet, i bënë konkurrencë edhe të bijës!

Shyhrete Behluli është këngëtarja e muzikës popullore e cila ka shumë vite në skenë, duke bërë që shumë nga ne të rriten me këngët e saj.

E profesionit të nënës, para pak kohësh i është bashkuar edhe e bija e Shyhretës, Engjëllusha e cila tashmë po bashkëpunon me të.

Së fundi, bija tjetër e Shyhretës, Gresa ka publikuar një imazh të tyre ku të dyja ato duken shumë të bukura dhe në formë.

Ani pse, Shyhrete Behluli ka mbushur përplot 56 vite, këto në pamjen e saj nuk po duken fare./Indeksonline/