19:20 / E Enjte, 08 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Si do të reagonit nëse i dashuri/bashkëshorti juaj do të provokohej në këtë mënyrë?!

Ndjenja e xhelozisë mund të përcjellë lidhjen e shumë çifteve, dhe jo rrallë herë edhe të shkatërrojë përgjithmonë raportet.

Disa çifte e kalojnë lehtë këtë periudhë, ndërsa disa të tjerë e kanë të pamundur, transmeton Indeksonline.

Një video e cila po qarkullon në rrjetet sociale, mund të shihni xhelozinë e theksuar të disa femrave … e që duket e panevojshme! /Indeksonline/