09:27 / E Shtunë, 10 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Si të fshini historikun e Twitter

Ka shumë shërbime të dizajnuara për të iu ndihmuar të menaxhoni historinë tuaj të Twitter. Disa nga to janë të lira ndërsa disa nga to janë me pagesë.

Shërbimi më popullor i këtyre shërbimeve është TweetDelete. Ky mjet është pa pagesë dhe lehtë i menaxhueshëm.

Një shërbim tjetër falas është TwitWipe , i cili në mënyrë efektive bën të njëjtën gjë, por është i mbushur me reklama të bezdisshme, shkruan Indeksonline.

Nëse kërkoni diçka më të fuqishme, mund të përdorni një shërbim të paguar si TweetDeleter ose TweetEraser.

TweetDeleter kushton 5,99 $ në muaj dhe ju lejon të fshini deri në 3,000 tweets në ditë.

Shërbimi gjithashtu ka një mundësi të pakufizuar për $ 8.99 në muaj që ju lejon të fshini të gjithë historinë tuaj./Indeksonline/

Temat: