14:02 / E Diele, 22 Prill 2018 / indeksADMonline

SKANDAL: Llapi ia shet lojA�n DritA�s, kjo A�shtA� biseda (Foto)

KanA� mbetur edhe pak orA� deri nA� fillimin e ndeshjes Llapi i PodujevA�s – Drita e Gjilanit, takim i vlefshA�m pA�r xhiron e 28’tA� nA� Vala SuperligA�n e KosovA�s.

Por pak para sfidA�s, IndeksOnline e ka zbuluar njA� bisedA� tA� kryesisA� tA� DritA�s, trajneri Bekim Isufi, kryetari Valoni dhe drejtori sportiv, Fisnik KA�rA�eli

GjatA� bisedA�s, mA�sohet se kryesia e DritA�s ka paguar klubin e Llapit, pA�r t’ia lA�shuar kA�tA� takim, shkruan IndeksOnline.

“Tahir Batatina po tutet, se po thotA� nA� Llap mundet me na e q* at nA�n! Se kallxoj njA� rast kur ja kanA� lshu lojA�n Hysi, PrishtinA�s, e krejtA� nA� stadium kanA� hy tifozA�t dhe e kanA� thy”, komunikon Fisniki me trajnerin dhe kryetarin e DritA�s.

Shikoni fotot e bisedA�s tA� siguruar nga IndeksOnline…