12:21 / E Mërkurë, 18 Tetor 2017 / indeksADMonline

Skedina e çmendur e vlonjatit, kap 13 ndeshje dhe bëhet “milioner”

Një qytetar nga Vlora dje ka kapur një skedinë të çmendur.

Ai ka luajtur 2 mijë lekë të vjetra për 13 ndeshje gjithsej dhe i ka parashikuar të gjitha rezultatet.

O JOQ, shiheni si kapet leku! Përshëndetje nga Vlora!”

Kaq ishte mesazhi i tij. Pse ta zgjaste më shumë? Me siguri, tani duhet të jetë duke festuar me miqtë në lokal. Ju urojmë të qëlloni të gjithë në shenjë, por jo të lini leshtë e kokës!