18:58 / E Mërkurë, 20 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Skerdi publikon këngën e re “Tradhtare” (Video)

Këngëtari i njohur, Skerdi sapo ka lansuar këngën e tij më të re.

Kënga e cila mban titullin “Tradhtare”, është vizuelizuar edhe më klip- shkruan Indeksonline.

Marrë parasysh tematikën e këtij projekti dhe vokalin unik të Skerdit, padyshim që do të pëlqehet në publik./Indeksonline/