14:18 / E Premte, 22 Qershor 2018 / indeksADMonline

Skerdi të shtunën vjen me projekt të ri (Foto)

Këngëtari tashmë i njohur kosovar, Skerdi shumë shpejtë pritet të vij me projekt të ri muzikor.

Përmes rrjetit të tij social Instagram ai ka bërë të ditur që këtë të shtunë lanson këngën e re që mban titullin ‘Se kam prit’, shkruan Indeksonline.


Sipas një video të shkurtër të postuar dy ditë më parë, ai këndon edhe një pjesë të këngës, gjë që tregon se ajo është ritmike dhe i përshtatet edhe sezonit të verës.

A jeni gati? ? ‘SE KAM PRIT’ ? – #comingsoon @redboxent

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on

Ndryshe dy muaj më parë Skerdi lansoi projektin ‘Show’, që u prit mjaftë mirë nga audienca./Indeksonline/