16:12 / E Premte, 02 Mars 2018 / indeksADMonline

Sommer Ray zhvishet dhe merr një trëndafil si shpërblim (Foto)

Sommer Ray është modelja e njohur e cila shquhet për format e saj shumë provokative.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh, ku shfaqet si zakonisht e zhveshur dhe me flokët e lëshuara mbi supe, transmeton Indeksonline.

Si duket pas zhveshjes së bukuroshes, ajo ka marrë edhe një shpërblim të vogël. Në dorën e saj shohim një trëndafil dhe kjo e tregon karakterin romantik të saj.

Ndryshe, modelja nga Colorado ka më shumë se 17 milion njekës në rrjetin social “Instagram”./Indeksonline/