09:36 / E Shtunë, 09 Qershor 2018 / indeksADMonline

Soni Malaj fiton “Dancing with the stars Albania 7” (Foto)

Këngëtarja e  njohur shqiptare, Soni Malaj ka triumfuar në edicionin e shtatë të spektaklit “Dancing ëith the stars Albania”.

Ajo ka arritur që të fitojë këtë spektakël së bashku me partnerin e saj, Dion Gjinika.

Soni gjatë këtyre javëve ka qenë e shkëlqyer në performancat e saj, por edhe shumë luftarake në rrugën e saj drejt fitores.

Ndryshe, pas Sonit vendin e dytë e zuri gazetarja, Aulona Musa.

Image result for soni malaj

Ndryshe, gjatë natës së mbrëmshme në këtë emision morrin pjesë edhe Almeda Abazi dhe Tolgahan Saysiman me një vallëzim romantik./Indeksonline/

Temat: