08:43 / E Hënë, 15 Tetor 2018 / indeksADMonline

Sonte na pret superndeshja e Ligës së Kombeve

Sonte është nata e parafundit e ndeshjeve të Ligës së Kombeve.

Përballja më interesante është ajo në mes të Spanjës dhe Anglisë që zhvillohet nga ora 20:45.

Gjithashtu zhvillohet edhe ndeshja tjetër në kuadër të Ligës A, ku Zvicra është mysafir i Islandës. /IndeksOnline/

 

Temat: