Sport

  • “Jemi zjarr para Gjermanisë”, Xhaka: Nuk do i respektojmë siç e bëri Skocia!
  • Nuk ka fitues mes Holandës dhe Francës, kjo ndeshje futet në histori të EURO 2024
  • Rubin Kazan njofton se Mirlind Daku do të përballet me sanksione pas kthimit në Rusi
Lexo të tjera