Sport

  • Po shkëlqen në Slloveni, ish-lojtari i Ferizajt në formacionin e javës
  • Presidenti i FFK-së dhe ministri Çeku mbajnë takim për planin 5-vjeçar të infrastrukturës së futbollit
  • Zyrtare: KB Peja synon titullin, bën transferimin e fundit këtë merkato
Lexo të tjera