11:13 / E Mërkurë, 14 Shkurt 2018

Stresi më romantik se kurrë! Kështu e uron ai të dashurën për Shën Valentin (Foto)

14 shkurti njihet si dita e të dashuruarve apo ndryshe siç e njohim si Shën Valentini. Datë kjo që të dashuruarit e urojnë njëri-tjetrin në mënyra të ndryshme, dikush me dhuratë, dikush me ndonjë dedikim apo darkë romantike, shkruan Indeksonline.


Ndërsa reperi shqiptar Stresi ka zgjedhur që me një fotografi romantike t’ia uroj të dashurës së tij Shën Valentinin. Ku shkruan:

Valentini im!


Ndryshe Stresi duket që është tejet i dashuruar dhe i lumtur me të dashurën e tij, të cilën nuk heziton shpesh ta prezantoi e t’ia shpreh edhe dashurinë./Indeksonline/