23:28 / E Mërkurë, 05 Dhjetor 2018

Stresi po mbahet në burg, Flori e mbështet nga Kënga Magjike

Pak minuta më parë gjatë performancës së një prej artistëve të rinj ndodhi diçka e çuditshme në trasmetimin lajm që na tërhoqi vëmendjen.

Gjatë momentit që këngëtarja e New Artist po performonte në skenë, kamera ka kapur në publik në një fragmemt sekondi kompozitorin dhe këngëtarin Flori Mumajesi.

Në moment Flori vendosi telefonin e tij përpara syve të tij dhe në ekran shkruhej : “Të dua mam”.
Prisni pak! Në parim duket si një moment i këndshëm pasi tregon se Flori ka përshëndetur nënën e tij në një farë mënyre, me një mesazh shumë domethënës.

Por besoj e dini se në “Kënga Magjike” ka një këngë me këtë titull.

” Të du mom” është kënga e Stresit i cili nuk mundi të ishte në netët gjysmëfinale për shkak se ndodhet nē burg. Të jetë vallē ky moment një mesazhi ndaj Stresit?/Blitz

Temat: