19:30 / E Diele, 17 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

“Stupcat” ironizojnë me situatën në Vetëvendosje (Video)

Seriali komik “Egjeli” është një nga projektet më të shikuara dhe më të pëlqyera televizive. Humori,satira dhe personazhet interesante janë ato që karakterizojnë këtë projekt, shkruan Indeksonline.

Sonte do të jepet edhe emisioni i 33-të i këtij seriali, derisa tashmë është publikuar edhe promo e kësaj pjese. Si gjithmonë aktorët përmes satirës ironizojnë, por dhe shfaqin aktualitetin.

Në promo shihet se si përmendet fjala “mut”. Fjalë kjo e cila ngjalli debate të shumta, e thënë nga deputetja e VV-së Aida Dërguti në adresë të Albin Kurtit./Indeksonline/

PROMO – Stupcat Egjeli 2017 -Episodi 33

A jeni gati sonte për episodin 33 duke filluar nga ora 20:15 në http://gjirafavideo.com?

Publié par Osman Azemi sur dimanche 17 décembre 2017

Temat: