22:23 / E Shtunë, 06 Janar 2018 / indeksADMonline

Osmani dhe Vedati “ngatërrojnë” aeroplanin (Foto)

“Stupcat” janë padyshim treshja e aktorëve më të dashur për audiencën shqiptare.

Përmes projektit të tyre televiziv “Egjeli” ata vijnë çdo javë me episode mjaftë interesante sa komike aq edhe ironizuese për situata të ndryshme në të cilat gjendet vendi jonë, shkruan Indeksonline.


Është Osmani ai që ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku shihet me Vedatin, ndërsa ka shkruar se ja kanë huqur aeroplanit. Sigurisht kjo një shaka nga ana e tyre. Por edhe më qesharake janë fytyrat e tyre./Indeksonline/

Temat: