19:57 / E Shtunë, 03 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Momente qesharake nga prapaskenat e Teta Gjylit! Do të shkriheni së qeshuri (Video)

Osman Azemi është një nga aktorët më të dashur dhe më të pëlqyer. Me rolin e tij “Teta Xhyli” ai u bë një nga humoristët më të kërkuar të publikut, shkruan Indeksonline.


Në një video të postuar në rrjetin e tij social Instagram ai ka ndarë me ndjekësit e tij momente nga prapaskenat e gjirimit të serialit “Egjeli”. Teksa shihet duke kënduar një këngë, e më pas e bën të gjithë ekipin të këndoi me të./Indeksonline/