19:04 / E Shtunë, 23 Qershor 2018

Suedia – Gjermania, formacionet zyrtare

Kombëtarja e Gjermanisë do të kërkojë fitoren e parë ndaj Suedisë në Kupën e Botës.

Gjermania dhe Suedia do të përballen në Sochi në ndeshjen e vlefshme për grupin F, transmeton IndeksOnline.

Ndeshja mes Gjermanisë dhe Suedisë fillon nga ora 20:0.

Formacionet zyrtare: 

Temat: