08:48 / E Enjte, 22 Gusht 2019

Sulmohet fizikisht nga bashkëshorti, arrestohet i dyshuari

Një femër është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Ferizajt, viktima është dërguar për trajtim mjekësor.

I dyshuar është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar për mbajtje./Indeksonline/