13:30 / E Martë, 06 Mars 2018

Super Kupa e Katalunisë, Barcelona publikon listën (Foto)

Skuadra e Barcelonës ka publikuar listën për ndeshjen kundër Espanyolit, e vlefshme për Finalen e Super Kupës së Katalunisë.

Finalja zhvillohet nesër nga ora 18 e 45.

Në listën e publikuar nga trajneri Valverede shihen shumë emra të rinj dhe mungesa të mëdha.

Për këtë takim nuk janë ftuar emra, si: Messi, Suarez, Alba, Pique, Ter Stegen, Busquets, Iniesta e shumë të tjerë./IndeksOnline/