15:20 / E Premte, 26 Tetor 2018 / indeksADMonline

Suzana me ngjyra vjeshte, ajo mahnitë me pamje!

Suzana Mushkolaj ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

E veshur me ngjyra vjeshte ku e gjelbra dhe e verdha merrnin më shumë vëmendje, Suzana dukej goxha mirë.

Ndryshe, dizenjatorja e njohur shquhet për pamjen e jashtme e sidomos linjat trupore, ndonëse ajo tashmë është gjyshe e një nipi./Indeksonline/