16:06 / E Shtunë, 13 Tetor 2018 / indeksADMonline

Nëna e Argjentinës me forma fantastike trupore

Nëna e Argjentinës gëzon forma përfekte trupore, të cilat nuk ngurron që të ekspozoj.

Së fundi, Suzana ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë seksi dhe provokuese.

Veshur me fustanin ngjyrë të kaltër të kombinuar me të zezë, madje edhe me doreza e syze ajo dukej shumë në formë.

Ndryshe, Suzana është bërë e gjyshe gjë që nuk vërehet në pamjen e saj./Indeksonline/