14:10 / E Enjte, 25 Tetor 2018 / indeksADMonline

Suzana tregon format, duket seksi

Suzana Mushkolaj është njëra nga personazhet që komentohet shumë për format trupore krahas moshës që ka.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me pantallonat ngjyrë të kaltër dhe duket në formë.

“Artana, kulturë, identiteti im” ka shkruar ajo./Indeksonline/