22:17 / E Martë, 13 Shkurt 2018

Sylejman Selimi e marton vëllain, në konak i shkon Thaçi, Gashi e Lushtaku

Gjeneral Sylejman Selimi sonte ka festë të madhe në familje. Ai po e marton vëllain e tij në një nga restorantet në Klinë.

Për ta respektuar Selimin, në konak ka edhe presidentin e vendit, Hashim Thaçin, zv/kryeministrin Dardan Gashin, ish kreun e Skenderajt Sami Lushtakun dhe shumë burra të tjerë, raporton Indeksonline.

Indeksonline ka siguruar foto nga kjo dasme e madhe në Klinë ndërsa shihet edhe gjenerali tek i cakërron gotat me udhëheqësit e vendit./Indeksonline/