21:34 / E Diele, 27 Tetor 2019 / indeksADMonline

Tayna me këngën e saj rrëmben zemrën e yllit të Real Madrid

Kënga e re e Taynas, “Sicko” ka bërë bujë dhe po dëgjohet më të madhe.

Madje kjo ka marrë përmasa botërore sa është pëlqyer edhe nga të huajt.

Ylli i Real Madrid, Vinicius Jr. ka shpërndarë këngën e këngëtares shqiptare në storjen e Instagramit.

Vinicius është një nga futbollistët më premtues te Real Madridi. /IndeksOnline/