12:07 / E Diele, 16 Shtator 2018

Tayna në bikini, në ‘shënjestër’ të pasmet e rrumbullakosura

Këtë vit pa dyshim befasia e verës ka qenë reperja Tayna.

Debutimi i saj në skenën muzikore dhe sukseset e njëpasnjëshme, e bëjnë artisten nga Prizreni të jetë ndër emrat më të komentuar shqiptar, shkruan Indeksonline.

Reperja përveç sukseseve komentohet tej mase edhe për paraqitjet e saj skenike dhe linjat trupore.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet nga një anije. Në bikini ajo vë në pah të pasmet e rrumbullakosura ku shkruan: Like po e gjetet dikon me bel t’trashe!