13:19 / E Premte, 17 Gusht 2018 / indeksADMonline

Të enjten martohen Gjiko dhe Elita

Reperi Gjiko dhe prezantuesja Elita Rudi brenda pak ditësh do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre.

Ishte Indeksonline që ‘zbuloi’ shtatëzaninë e prezatueses, ku edhe dha lajmin se çifti edhe do të martohen. Ndërsa sipas Prive ata do ta mbajnë dasmën më 23 gusht.

Ndryshe në muajin qershor Gjiko i propozoi fejesë të dashurës së tij, pikërisht në ditëlindjen e saj./Indeksonline/