11:14 / E Mërkurë, 17 Tetor 2018 / indeksADMonline

Të përdorësh miun në vend të brushës së dhëmbëve

Duket se jo të gjithë njerëzit në botë i urrejnë minjtë dhe kanë frikë prej tyre.

Një djalosh aq është trim saqë e ka shfrytëzuar miun për t’ia pastruar dhëmbët, transmeton Indeksonline.

Në këtë video disasekondëshe, shihet djaloshi duke hapur gojën derisa miu ‘gërmon’ në gojën e tij.

Kështu ai ia largon nga goja papastërtitë dhe ia lëpin dhëmbët. E gërditshme! /Indeksonline/

Temat: