00:01 / E Mërkurë, 29 Janar 2020

Tifozët sulmojnë shtëpinë e drejtorit të Manchester United

Manchester United po kalon një formë aspak të mirë këtë sezon në Premierligë.

Fajtor për këtë dështim, sipas tifozëve të skuadrës është drejtori Ed Woodward, shkruan Indeksonline.

Shtëpia e tij është sulmuar nga dhjetëra tifozë gjatë orëve të mbrëmjes.

Fatmirësisht ai as familja e tij nuk gjendeshin në shtëpi në atë moment dhe askush nuk është lënduar. /IndeksOnline/