10:56 / E Premte, 01 Mars 2024 / G T

Trajneri i klubit anglez i tregon lojtarëve se si goditet topi “vollej”, realizoi supergol në stërvitje

Ish-futbollisti i njohur në futbollin anglez, Grant McCann gjatë stërvitjeve me klubin që është trajner, Doncaster Rovers shënoi një eurogol në stërvitje.

Sulmuesi i tij provoi ta mposhte portierin, por topi goditi shtyllen dhe po shkonte në drejtim të ish-lojtarit të Ëest Ham United, shkruan Indeksonline

Grant McCann goditi me “vollej” dhe arriti të shënonte supergol, kurse lojtarët e tij kapin kokën.

43-vjeçari ka qenë trajner te skuadrat, si: Hull City, Peterborough United dhe tashmë në Doncaster Rovers./Indeksonline/