14:50 / E Martë, 16 Tetor 2018 / indeksADMonline

Tre ditë nga publikimi i projektit, Almeda duket e mahnitshme

Nisi karrierën si modele dhe më pas e vazhdoi në Turqi, ku edhe filloi një jetë komplet të re.

Por së fundi, Almeda po sfidon veten edhe si këngëtare, transmeton Indeksonline.

Ajo sot ka shkëputur një pjesë të videoklipit, i cili pritet që të publikuar pas tre ditësh.

Ky projekt është në bashkëpunim me Byrak Yeter dhe Almeda duket e mrekullueshme në pamje.

Ndryshe, projekti mban emrin “Alabama”./Indeksonline/

 

View this post on Instagram

 

So excited? 3 days left for #ALABAMA @spinninrecords @burakyeter

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on