10:20 / E Mërkurë, 05 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Tre persona vjedhin derivatet e një veture në Fushë Kosovë

Policia ka arrestuar tre të dyshuar meshkuj, nën dyshimin se të njëjtit në veturën e ankuesit mashkull K/Shqiptar i kanë vjedhur derivatet.

Gjatë kontrollit tek të njëjtit dhe në automjetin e të dyshuarve janë gjetur dhe janë sekuestruar: një thikë, një maskë, një kaçavidë, një palë dorëza dhe një bateri.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, janë dërguar në mbajtje./Indeksonline/