12:50 / E Diele, 04 Nëntor 2018

Trepça’89 – Gjilani, publikohen 11-shet startuese

Ndeshja tjetër që pritet të zhvillohet sot është ndërmjet Trepçës’89 dhe Gjilanit në Mitrovicë.

Në ”Riza Lushta”, vendasit synojnë që t’ju kthehen rezultateve pozitive, për të cilat janë në mungesë që disa kohë.

Së fundmi, klubi mitrovicas largoi trajnerin, Gugash Magani, e vendin e tij përkohësisht e ka zënë Sabit Osmani, transmeton IndeksOnline.

Image may contain: 2 people, outdoor

Kurse, Gjilani synon që t’i vazhdojë rezultatet pozitive edhe sot – ndaj 89-shit.

Pak para fillimit të ndeshjes, janë publikuar formacionet zyrtare të të dyja ndeshjeve.

Trepça ’89: Beqiri, Pira, Basri, Asare, Mersini, Jashari, Gucev, Manaj, Rusi, Muja, Hyseni.

Gjilani: Kaçiu, Kastrati, Mauricio, Magani, Halili, Mustafa, Jefferson, Muça, Sadriu, Hysa, Perez.

No automatic alt text available.

/IndeksOnline/

Mos i humb