13:39 / E Shtunë, 03 Mars 2018 / indeksADMonline

Tri fanse e shikojnë lojën në jacuzzi në stadium, të tjerët mërdhihen!

Ndeshja e kampionati danez e zhvilluar këtë javë në mes të Hobro dhe Kopenhagen ka qenë speciale për tri fanse.

Birra “Hancock” ua ka mundësuar që të shikojnë ndeshjen në stadium në januzzi, pak metra larg fushës.

Të qerasura me birra, fansat për 2 orë qëndruan në jacuzzi duke marrë xhelozinë e 1500 tifozëve të tjerë në stadium që po mërdhiheshin në temperatura të ulta./Indeksonline/

Temat: