75 Mall Live Search
11:36 / E Mërkurë, 30 Maj 2018 / indeksADMonline

Tuna ftohet në dasmë nga Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl (Foto)

Më 29 të muajit qershor do të martohet modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj.
Ajo do ta kurorëzoi dashurinë me të fejuarin e saj çek, Jakub Kindl.


Çifti thuhet se dasmën do ta mbajnë në Miami, ndërsa do ta bëjnë një ceremoni private.

Në mesin e këngëtarëve shqiptar që do të jenë pjesë e këtij celebrimi do të jetë edhe këngëtarja shqiptare Tuna. Ajo këtë e ka treguar përmes një instastory në llogarinë e saj Instagram, madje ajo shkruan se mezi pret të shkoi në këtë dasmë./Indeksonline/