16:02 / E Shtunë, 25 Maj 2024 / FR

Turismo Travel ja qiti pikën edhe kete vere, 399€ 7 DITË PUSHIM NË ANTALYA

Planifikimi i një pushimi nuk ka qenë kurrë kaq i lehtë! Nëse jeni në kërkim të një destinacioni të mahnitshëm turistik për të shijuar një pushim në Antalya, Turqi, atëherë kjo është mundësia juaj e madhe. Tashmë fluturimet direkte kanë filluar, e shumë hotele luksoze në Antalya ofrojnë cmime speicale për ju dhe familjen tuaj.

Dhe këtë verë, Turismo Travel ju ofron mundësinë të shijoni pushime për pikë t’qefit me super oferta që nuk duhet ti humbisni!

Me pak fjalë, mund të thuhet se jeni të privilegjuar te perfitoni dhe te udhetoni me Cmime speciale, akomodimi në një hotel me shërbim Ultra All Inclusive, një udhëtim komod dhe asistencë 24/7 – e gjitha për vetëm 399 Euro kjo është një paketë që nuk e gjeni kudo!

Super Oferta e Turismo Travel

Turismo Travel ka krijuar një paketë të veçantë për pushime në Antalya që përfshin gjithçka që ju duhet për një pushim të jashtëzakonshme. Ja çfarë përfshin kjo super ofertë:

* Fluturime të direkte nga Prishtina, Shkupi, Tirana dhe nga vende të tjera të Evropes drejt Antalyas me avio kompanitë më të besueshme.

* Akomodim në hotele luksoze me 5 yje, ku shërbimi dhe komoditeti janë në nivelin më të lartë.

* Shërbim në konceptin Ultra / All-inclusive që nënkupton ushqime dhe pije të përfshira, që të mos shqetësoheni për asgjë tjetër përveçse për t’u argëtuar.

* Transferin nga aeroporti në hotel dhe anasjelltas, për një fillim dhe mbarim të mrekullueshëm të pushimeve

* Asistenc 24h nga stafi profesional i Turismo Travel.

Rezervoni Tani pushimin për pikë t’qefit me Turismo Travel

Rezervoni tani: 045 199 991

www.turismo-travel.com